apkureev

+371 29468441

info@apkureev.lv

Pakalpojumi

Gāzes sistēmas montāža

Gāzes vadu izbūve.

Firma veic  sekojošus gāzes vadu izbūves darbus:

  1.  Ārējo gāzes vadu tīklu no sadalošā gāzes vada uz ielas līdz ēkas ārējās fasādes ievadkrānam izbūvi un izpilddokumentācijas sagatavošanu un saskaņošanu Būvvaldē un AS”Latvijas Gāzē”un objekta nodošanu ekspluatācijā.
  2. Ārējo gāzes vada tīklu no tuvākā esošā sadalošā gāzes vada pievienojuma vietas līdz īpašuma teritorijas pievienojuma vietai izbūvi , ielas seguma atjaunošanu un izpiddokumentācijas sagatavošanu un saskaņošanu Būvvaldē un AS””Latvijas Gāzē” un objekta nodošanu ekspluatācijā.
  3. Iekšējo gāzes vadu tīklu no ievadkrāna pie ēkas ārējās fasādes līdz dabasgāzes patērējošām iekārtām( apkures katls,gāzes plīts) izbūvi ,dokumentācijas izstrādi un nodošanu ekspluatācijā.
  4. Gāzes apkures katlu montāža,katlu nomaiņu no vecā modeļa uz jauno,dukumentācijas sagatavošana (dūmvadu akts,skice par apkures katla novietojumu telpā) un nodošana ekspluatācijā.
  5. Dūmvadu montāža, izbūvi gāzes katliem.

 

Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu (cookies) lietošanai. Jebkurā laikā jūs variet mainīt šos noteikumus pārlūkprogrammas iestatījumos.