apkureev

+371 29468441

info@apkureev.lv

Noskati savu preci un zvani uz +371 29468441 vai sūti e-pastu uz info@apkureev.lv. Mūsu pieredzējušie speciālisti palīdzēs.

Vitopend 100-W A1JA 24 kW kombinētais

695,93 €
Viessmann

 

Vitopend 100-W A1JA 24 kW kombinētais


Pie sienas stiprināmais gāzes apkures katls Vitopend 100-W ir pieejams kā apkures vai kā kombinētā ierīce. Apkures katli Vitopend 100-W paredzēts pēc izvēles darbībai gan atkarībā no telpas gaisa, gan neatkarīgi no telpas gaisa. Pateicoties minimāliem darbības trokšņiem un speciāli pielāgotam korpusam, gāzes apkures katli Vitopend 100-W bez problēmām var instalēt dzīvojamo telpu zonās. 
Gāzes apkures katlam ir kompakts izmērs,taupa vietu,jo nav nepieciešams atstāt brīvu telpu servisa apkopei
Gazes apkures katli Vitopend 100-W ieguvuši jaunu aprīkojumu: gan digitālo vadības bloku ar lielu, viegli nolasāmu displeju, gan hidraulisko iekārtu AquaBloc ar universālu spraudņu sistēmu, kuras visām detaļām ir vienkārša piekļuve no priekšpuses                                                           

Konstants temperatūras vadības bloks ar integrētu diagnoses sistēmu gāzes apkures katlā.   Gāzes apkures katlam ir  augsts karstā ūdens sagatavošanas komforts, pateicoties integrētam plākšņu siltummainim             

Gāzes apkures katla izmēri

Izmēri ( augstums x platums x dziļums): 725 x 400 x 340 mm

 Piedāvājam sertificētu Viessmann gāzes apkures katlu un apkures sistēmas montāžu

Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu (cookies) lietošanai. Jebkurā laikā jūs variet mainīt šos noteikumus pārlūkprogrammas iestatījumos.